W styczniu 2010r. w Tychach przy ul. Edukacji 11a w wyremontowanym, zmodernizowanym i całkowicie przystosowanym do realizacji podstawy wychowania przedszkolnego budynku powstało Niepubliczne Językowe Przedszkole "SMYKI".

Jest  to nowoczesne przedszkole, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Jest to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo.

Przedszkole językowe prowadzi zajęcia metodą zabawy poprzez wszystkie zmysły.
Gwarantuje najlepsze warunki nie tyko do zabawy, ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju dziecka.

Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka, zapewniamy codzienną obecność   "żywego" języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Daje to gwarancję osiągnięcia najlepszych efektów nauczania. Nauce języków towarzyszy bezpośrednie działanie, tj. zabawa, śpiewanie piosenek, nauka wierszyków, odgrywanie scenek i zajęcia plastyczne. Daje to maluchom największą satysfakcję
z nauki oraz stanowi ogromną do niej motywację.

Dodatkowo proponujemy zdrowy styl życia, bowiem naszym celem jest wychowanie zdrowego, aktywnego i samodzielnego dziecka. Przedszkole "SMYKI" to bezpieczeństwo, pełen profesjonalizm, nauka i opieka na najwyższym poziomie.

Tak więc jeśli szukacie najlepszego przedszkola dla dzieci, traficie doskonale.
Niepubliczne Językowe Przedszkole "SMYKI" to idealne miejsce dla Waszych pociech.