Witajcie w świecie SMYKÓW!
Witajcie w świecie SMYKÓW!

ERASMUS+ W NASZYM PRZEDSZKOLU I ŻŁOBKU

Uprzejmie informujemy, że nasze przedszkole uzyskało akceptację wniosku i dofinansowanie w ramach Akcji 2 Partnerstwa na rzecz współpracy w ramach sektora Edukacja szkolna w programie Erasmus+ (KA220-SCH) .

Projekt „SMILE – development of Social, Maths and language competence with development of Emotional Inteligence” będzie realizowany od 01.03.2022-29.02.2024r (24 miesiące), nasza placówka jest koordynatorem głównym i autorem projektu.

Partnerami są przedszkola z Łotwy, Włoch oraz szkoły podstawowe z oddziałami przedszkolnymi z Irlandii i Portugalii.

Głównym celem projektu jest wypracowanie wspólnych metod i technik pracy z dziećmi wzmacniających rozwój kompetencji matematycznych, językowych oraz społecznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i dbałości o środowisko naturalne , w tym aranżowanie edukacyjnej i ekologicznej przestrzeni wokół nas. Rozwój inteligencji emocjonalnej dzieci, umiejętność samoregulacji , a także metody pracy z dziećmi rodzin migrantów oraz organizacja edukacyjnej przestrzeni ekologicznej będą wypracowane w trakcie działań projektowych. W czasie realizacji projektu zaplanowane są edukacyjne wydarzenia lokalne, o których będziemy informować, wymiana know-how oraz job-shadowing.

Projekt uzyskał wysoką ocenę ekspertów , zwrócono uwagę na jakość projektu i współpracy.

 

DZIEŃ OTWARTY W SMYKACH

Wybór żłobka dla własnego dziecka to poważna sprawa! Aby ułatwić Państwu ten wybór zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym.

 

 

 

ZAJĘCIA OTWARTE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Żłobek Tygryski

Maj/czerwiec 2022

Żłobek Zajączki

Maj/czerwiec 2022

 

KONSULTACJE DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Żłobek Tygryski

II czwartek miesiąca

16.00-17.00

Żłobek Zajączki

II wtorek miesiąca

16.00-17.00

KONSULTACJE Z PIELĘGNIARKĄ 

I WTOREK MIESIĄCA 15.00-16.00 ( obowiązuje telefoniczne umówienie godziny)

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE
dla nowo przyjętych dzieci od września 2021r.

25 sierpnia – środa

1600-1700

(zajęcia adaptacyjne żłobek i przedszkole)

31 sierpnia – wtorek

1600-1700

(zebranie z rodzicami żłobek grupy Tygryski i Zajączki oraz
grupy przedszkolne Kangurki i Żyrafki)

Zachęcamy do zapoznania się z wyprawką Wyprawka dla dziecka do ŻŁOBKA

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI ŻŁOBKOWYCH

24 czerwca 2021r. o godz.16.00

zapraszamy dzieci wraz z rodzicami rozpoczynającymi przygodę ze żłobkiem

od września 2021r.

na zajęcia adaptacyjne.

Zapraszamy także rodziców jeszcze niedecydowanych -konieczne zapisy pod nr telefonu 32 322 04 79